London After Midnight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Да се сприятелим.
Стената на срама! EmptyПет Авг 24, 2012 5:42 pm by vaughan kent;

» Кастинг за модератори.
Стената на срама! EmptyПет Авг 17, 2012 3:34 am by Гост

» Активни играчи?
Стената на срама! EmptyПет Авг 03, 2012 9:29 pm by Гост

» Издирваме си Издайниче!
Стената на срама! EmptyВто Юли 31, 2012 1:16 am by vaughan kent;

» Новости!!!
Стената на срама! EmptyВто Апр 10, 2012 10:59 pm by vaughan kent;

» Нов скин by nero.
Стената на срама! EmptyВто Апр 10, 2012 9:56 pm by vaughan kent;

» Стената на срама!
Стената на срама! EmptyСря Мар 09, 2011 6:03 pm by Гост

» True Blood
Стената на срама! EmptyЧет Яну 13, 2011 4:08 am by Гост

» Съобщения!
Стената на срама! EmptyПон Яну 03, 2011 3:55 am by vaughan kent;

Friends,
Leaf

Стената на срама!

Go down

Стената на срама! Empty Стената на срама!

Писане by Гост Съб Дек 25, 2010 6:53 pm

Благодарение на лоялен потребител научих, че форумът http://thenightschool.vampire-legend.net Е ОТКРАДНАЛ ОТ НАС ЛЕНТАТА С БУТОНИ НА ФОРУМА, ПРОИЗВЕДЕНА СПЕЦИАЛНО ЗА London after Midnight от Ребека Уест!

Нарушителят ще бъде открит и баннат от форума.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стената на срама! Empty Re: Стената на срама!

Писане by Гост Нед Дек 26, 2010 4:28 am

Иии днес като сме почнали да си говорим за плагиатори и крадци на идеи, реших да споделя още нещичко с вас.
А именно..

http://newyorkrpg.forumotion.net/

Поздравления за създателя.. Само, че щеше да е оригинално преди, нека кажем 5-6 месеца, когато този форум не бе просъществувал. Айде, идеята можем да простим, но липсата на креативност - не. Оставете, че форума има еднакви категории и форуми с този, ами поне да не бяхте копвали части от правилата и изискванията към героите.
И все пак поздравления за админа, лично се чувствам поласкана, че моята работа го е инспирирала!

П.С. Не си мислете, че съм решила да се самоизтъквам или, че се правя на велика, смятайки, че едва ли не РП-то е почнало от мен. Просто ви призовавам да използвате маааалко повече въображение, защото ако вие не създадете нещо ново, то от кого другиго ще крадат хората?!

Весела Коледа!

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стената на срама! Empty Re: Стената на срама!

Писане by Гост Нед Дек 26, 2010 5:14 am

И така..
Моите опити да въздам справедливост Vol.1

Днес много хора се поинтересуваха какво ми е донесъл белобрадия старец, а аз лаконично отговатях " Ами донесе ми нерви.."
Ето защо!

Опитах се да вляза в контакт с админа на http://thenightschool.vampire-legend.net , като помолих да бъдат свалени бутоните ми възможно най-бързо. И знаете ли какво получих като отговор? Ама как няма да знаете!?
БАН ЕСТЕСТВЕНО!

Моля ви се, администрацията на въпросния форум е толкова изтънчена, че дори не благоволи да ми отговори на едно лично съобщение.
Разбирам, че освен долни краци, сте и невъзпитани селянчета, ама все пак малко уважение към онези, които героично обрахте, и на които дължите лейаута си.

Не се учудвайте, драги потребители, как може да се разбереш с някой, който не е човек, а пачавра!?
П.С. Пачаврите не разбират и не говорят човешки език, те са само мръсния парцал, с който забърсвате помията.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стената на срама! Empty Re: Стената на срама!

Писане by Гост Сря Дек 29, 2010 2:52 am

http://thenightschool.vampire-legend.net
Моля преди да обвинявате проверете в
http://bg.hitskin.com/?afolder=themes&by=pop дали не присъства скина на вашия форум,дори и да не искаш да се открадне нещо,се случва като пуснеш скина копчетата да са еднакви.
Аз съм една от админките там и не сте човека към който сте се обърнали,защото аз не банвам. Съжалявам,ако се е плучило така,че сте банати,ако ми кажете койсте ще ви отбана. Но най-вероятно к0опчитата са били времени. И не съм ги открадлала,аз защото не съм влизала доста дълго време. Сега сме ги сменили,избираме още дизайн и аз лично се опитвам да е нещо орегинално. Също много се извинявам,ако сме откраднали от вас. Не участвам много в дизайна на форума,но ако има нещо може да се обърнете към мен и не е нужно да се обиждаме на пачи и прочие...
Пак се извинявам за това,че сме извадили копчетата от вас,което бе за малко може би за 2-3 дена,просто за да намерим подходящ дизайн.
Пак много се извинявам дизайна е променен,ако има нещо обърнете се към мен. Пак се извинявам и ако има нещо се обърнете към мен,но за лентата много се извинявам,когато я видях щях да я махна но твърде късно я видях,просто бях много време заета. Сега скина е сменен и се надявам да възвърнем добрите нрави и се надявам да не се обиждаме повече. Пак се извинявам,за това което е станало,ако има нещо моля обръщайте се към мен,аз ще направя всичко възможно и ще ви отвърна.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стената на срама! Empty Re: Стената на срама!

Писане by Гост Сря Дек 29, 2010 3:09 am

(След дълго отсъствие, ето ме и мен)

Нямаше как да прочета последния пост и да остана равнодушна. Тези бутони няма как да ги има като скин при положение, че са правени спациално за този форум и са уникални. Сигурна съм в това, защото гледах как ги слагаха. Моля преди да използвате такива "железни" доводи да четете първия пост, а именно частта с "ПРОИЗВЕДЕНА СПЕЦИАЛНО ЗА London after Midnight от Ребека Уест!"

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стената на срама! Empty Re: Стената на срама!

Писане by Гост Сря Дек 29, 2010 3:14 am

Аз се извиних и вече ги няма! Много се извинявам,за това!

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стената на срама! Empty Re: Стената на срама!

Писане by Гост Сря Дек 29, 2010 3:17 am

Тиеел, уелкъм бек!

Да, точно така, права си! Няма как да са сложени там, защото никой от нас не е поствал скина, понеже е правен специално за този форум. Ако не забелязваш бутона "Изход" е с Биг Бен дори.
Аз се чувствам лично засегната, понеже знам колко много труд костваше на Ребека Уест да ги направи и е адски неприятно някой да открадне такъв труд. Ако толкова се харесваха, можеха да попитат да ги заемат, може и да се бяхме съгласили пък - не сме някакви зверове. Но по този начин да се правят нещата е много обидно, особено онова с бана!

Извинението се приема!

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стената на срама! Empty Re: Стената на срама!

Писане by Гост Сря Дек 29, 2010 3:23 am

Кажи си ника и ще го махна. Наистина е гадно и не съм го видяла,ако има нещо Данте Мелтър ,аз щем го оправя. Съжалявам за това ! Едва сега видях,а това с лентата бе за много малко време,просто търсехме подходящ син но не сме смятали да задържим вашата лента.
Ако има нещо моля обръщайте се към мен,аз ще се отзова и ако има проблем,ще го оправим. Пак се извинявам!
Знам,как сте се почувствали и това ме накара да ви се извиня,а не да бягам,защото е много не честно. Всичко е променено и ако има нещо може да се обърнете към мен,аз съм разбрана и ще ви отвърна.
Не съм почитателка на агресията и ви разбирам и не бягам от отговорността. Дори се обадих на главната админка.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стената на срама! Empty Re: Стената на срама!

Писане by Гост Сря Дек 29, 2010 3:35 am

Благодаря за разбирането и любезността!
Важното е, че проблемът е остранен. Ако има някакви други неуредици ще знам към кого да се обърна! Smile

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стената на срама! Empty Re: Стената на срама!

Писане by Гост Сря Дек 29, 2010 3:38 am

Няма проблем,ще се погрижа за всичко,просто много късно видях и лентата и тука съобщението. Моля наистина първо към мен,защото аз имам време да реагирам,тя е малко заета и понякога,като види коментар и е малко агресивна. За това аз ще направя всичко възможно да го променя или оправя! Пиши ми ако искаш на лист за банна за да го сваля.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стената на срама! Empty Re: Стената на срама!

Писане by Гост Сря Дек 29, 2010 3:51 am

Ох, знам я аз Сиса каква крадла нещастна е...

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стената на срама! Empty Re: Стената на срама!

Писане by Гост Сря Дек 29, 2010 3:56 am

Е,моля без обиди извиних се вече от нейно име,ако има нещо,казах обърнете се към мен моля!

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стената на срама! Empty Re: Стената на срама!

Писане by Гост Сря Мар 09, 2011 6:03 pm

Абе не познавам този/тази която е откраднала но можеше да опише форума си малко по-добре

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стената на срама! Empty Re: Стената на срама!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите